Fotografia produktowa Gdańsk

Fotografia produktowa Gdańsk

Fotografia produktowa w aranżacji

Cena : 400 PLN

Potrzebny czas: 7 dni.

Fotografia produktowa w aranżacji czyli kreatywna sesja zdjęciowa dla Twoich produktów. Jest to oferta skierowana głównie do właścicieli sklepów, twórców, artystów i rzemieślników. Dla wszystkich Tych, którzy chcieliby profesjonalnie wykonane, kreatywne zdjęcia swoich wyrobów, które zwiększą sprzedaż i zyskają pozytywne reakcje w mediach społecznościowych. Sesja produktowa zgodnie z ustalonymi wytycznymi.

 1. Poznanie produktu

  Przed zdjęciami zbieram informację o marce, historii powstania i idei jaką ma promować. Na podstawie tych informacji opracowujemy wspólnie pomysł i to jak mają wyglądać zdjęcia.

 2. Odebranie produktu

  Preferowana poczta polska / kurier / inpost. Na terenie trójmiasta do ustalenia. Odesłanie produktu na koszt klienta choć czasem produkt trzeba przeznaczyć na straty jak np. zdjęcia sosów papryczek chilli fotografowanych przy ostrym ogniu albo morskie perfumy utopione w wodzie i piasku na plaży.

 3. Przed sesją

  Potrzebuję czasu na skompletowanie rekwizytów i akcesoriów do sesji zdjęciowej zgodnie z wcześniej ustalonym tematem. Przykładowo jeżeli mają to być produkty dla wędkarzy będę musiał zakupić kilka akcesoriów z związanych z branżą jak haczyki, spławiki, sieci i itp. Ten koszt biorę na siebie ja.

 4. Zdjęcia

  Ilość zdjęć z sesji produktowej to 3-5 sztuk. Po obróbce i retuszu.

 5. Czas

  Sesja zazwyczaj zajmuje około tygodnia. Dlaczego tak długo ? Potrzeba czasu na ustalenie szczegółów, przesłanie i odebranie produktów, zebranie akcesoriów do aranżacji oraz wykonanie i obróbka zdjęć. Czas może się zmienić. Po odbiorze produktów do fotografii będę potrzebował około 2-3 dni.

Zdjęcia z głębią, Bokeh !