Plenerowa sesja portretowa

Plenerowa sesja portretowa

Cena : 400 PLN

Potrzebny czas: 2 godz..

Plenerowa sesja portretowa specjalnie dla Ciebie. Razem stworzymy Twój idealny portret, którym zaktualizujesz swój profil na fejsie, tinderze, linkedinie czy gdziekolwiek w sieci. A reszta będzie zazdrościć profesjonalanego wykonania ;). Przed sesją warto przemyśleć poniższe punkty i odpowiedzieć na bardzo ogólne pytanie “Jakie zdjęcia mnie interesują?”.

 1. Miejsce

  Do ustalenia. Najczęściej wybierane lokacje to Park Oliwski, Gdańsk Główny, Sopot, Gdynia Skwer Kościuszki ponieważ tam jest najlepsze światło.

 2. Czas i termin

  Termin do uzgodnienia po rozmowie. Sesja trwa od 1 do 2 godzin. Pamiętaj o czasie potrzebnym na dojazd i powrót z sesji.

 3. Zdjęcia w cenie

  Minimum 3 zdjęcia po pełnym retuszu, na których wyglądasz najkorzystniej. Wybrane przez fotografa. Podczas retuszu : usuwanie worów pod oczami, pryszczy, skaz. Do uzgodnienia ale portrety fotografuję jak najbardziej naturalnie. Nie przepadam za sztuczną plastikową skórą. Jesteśmy ludźmi, mamy pory na skórze. Na zdjęcia będziesz czekać około 2-3 dni. Zawsze muszę się przespać po obróbce aby potem zobaczyć zdjęcia jeszcze raz, świeżym okiem. Do tego poprawić je jeżeli stwierdzę, że coś jest nie tak.

 4. Stylizacja i wizaż

  Stylizacja, makijaż i ubiór leżą po Twojej stronie. Pamiętaj o dopasowaniu garderoby. Klasyczny stonowany wygląd jest zawsze w modzie. Można go przełamać kolorowym dodatkiem jak np. szalik lub rękawiczki albo czapka. Służę pomocą i chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

 5. Przebieg sesji

  Sesja trwa od godziny do dwóch. Wykorzystuję podczas niej różne obiektywy. Nad zdjęciami i stylem współpracujemy razem i przedewszystkim skupiamy się na Twojej kreatywnej wizji. Jeżeli nie masz pomysłów ja na pewno będę miał wizdję. Klasyczna sesja portretowa obejmuje zdjęcia : “nowe profilowe”, “popiersie Napoleona” oraz pełna sylwetka superbohatera. Służę pomocą i doświadczeniem na każdym kroku, udzielę wskazówek jak pozować i razem stworzymy Twój idealny portret.

Zdjęcia z głębią, Bokeh !