Reportaż wydarzeń, koncerty

Reportaż wydarzeń, koncerty

Cena : 400 PLN

Reportaż wydarzeń, fotorelacja, fotografia koncertowa, wernisaże, warsztaty, spotkania czyli zdjęcia jakie będzie można opublikować w gazecie, stronie internetowej czy profilu społecznościowym. Oferta skierowania do organizatorów różnych wydarzeń, muzeów, właścicieli pubów, kawiarni czy sal koncertowych.

Potrzebny czas: 3 godz..

 1. Termin zdjęć

  Do ustalenia jest termin oraz czas zdjęć. Długi, całonocny reportaż wydarzeń zazwyczaj kończę o godzinie 22. Koncerty to kwestia czasu trwania i możliwości w trakcie. Z doświadczenia wiem, że do godziny 21 / 22 wszystko wygląda najlepiej a potem robi się coraz gorzej 😉

 2. Lista zdjęć

  Jeżeli masz konkretne pomysły co chcesz abym sfotografował potrzebna mi będzie lista zdjęć jakie powinienem wykonać. Przykładowo lista osób na scenie jakie powinienem ująć w kadrze. Przemowa rozpoczęcia czy wręczenie nagród dla konkretnych osób.

 3. Zdjęcia

  Ilość zdjęć to minimum 20 sztuk. Zdjęcia z pełnym retuszem.

 4. Czas

  Duża ilość zdjęć podczas sesji jest skutkiem około 2-3 dni potrzebnych na ich obróbkę. Jeżeli zdjęcia są potrzebne na jutro jest oczywiście taka możliwość. Zwyczajowo gdy wydarzenie jest w piątek zdjęcia będą na niedzielę wieczór / poniedziałek rano.

Zdjęcia z głębią, Bokeh !