Fotografia produktowa

Fotografia produktowa w aranżacji

Cena : 400 PLN

Potrzebny czas: 7 dni.

Fotografia produktowa w aranżacji czyli kreatywna sesja zdjęciowa dla Twoich produktów. Jest to oferta skierowana głównie do właścicieli sklepów, twórców, artystów i rzemieślników. Dla wszystkich Tych, którzy chcieliby profesjonalnie wykonane, kreatywne zdjęcia swoich wyrobów, które zwiększą sprzedaż i zyskają pozytywne reakcje w mediach społecznościowych. Sesja produktowa zgodnie z ustalonymi wytycznymi.

 1. Poznanie produktu

  Przed zdjęciami zbieram informację o marce, historii powstania i idei jaką ma promować. Na podstawie tych informacji opracowujemy wspólnie pomysł i to jak mają wyglądać zdjęcia.

 2. Odebranie produktu

  Preferowana poczta polska / kurier / inpost. Na terenie trójmiasta do ustalenia. Odesłanie produktu na koszt klienta choć czasem produkt trzeba przeznaczyć na straty jak np. zdjęcia sosów ostrych papryczek chilli fotografowanych przy ostrym ogniu albo morskie perdumy utopione w wodzie i piasku na plaży.

 3. Przed sesją

  Potrzebuję czasu na skompletowanie rekwizytów i akcesoriów do sesji zdjęciowej zgodnie z wcześniej ustalonym tematem. Przykładowo jeżeli mają to być produkty dla wędkarzy będę musiał zakupić kilka akcesoriów z związanych z branżą jak haczyki, spławiki, sieci i itp. Ten koszt biorę na siebie ja.

 4. Zdjęcia

  Minimalna ilość zdjęć z sesji produktowej to 5 sztuk po obróbce i retuszu.

 5. Czas

  Sesja zazwyczaj zajmuje około tygodnia. Dlaczego tak długo ? Potrzeba czasu na ustalenie szczegółów, przesłanie i odebranie produktów, zebranie akcesoriów do aranżacji oraz wykonanie i obróbka zdjęć. Czas może się zmienić. Po odbiorze produktów do fotografii będę potrzebował około 2-3 dni.